Якщо говорити про стоматологію — це лікування зубів під мікроскопом за доступною ціною. За допомогою даного приладу лікарі можуть максимально точно діагностувати захворювання навіть на початковій стадії.

Гордість Університетської клініки — німецький стоматологічний мікроскоп фірми «Carl Zeiss»! Це оптичний пристрій втілює в собі передові технології 30-кратного збільшення анатомічних структур зуба і дозволяє лікарю-стоматологу на належному рівні проводити лікування і відновлення зубів.

Наші лікарі проведуть лікування каналів під мікроскопом в Університетській клініці Києва якісно по відмінним цінами. Від лікування зубів під таким мікроскопом в захваті не тільки дантисти, а й самі пацієнти, які залишають позитивні відгуки.

Безпека, якість, точність і надійність.

Коли необхідне лікування каналу під мікроскопом?

Дантист може проводити лікування каналів зубів під мікроскопом, коли необхідно, але це велике навантаження на очі, тому є ряд випадків для такого застосування:

• Лікування каналів під мікроскопом виправляє помилки пломбування, хоча в нашій клініці в Києві такого не трапляється. Якщо після лікування болить зуб, то часто це вказує на те, що там залишився уламок інструмента, мікроскоп швидко його виявляє і зупиняє запалення.
  • Коли труднощі лікування полягає в тому, що кількість каналів всередині зуба змінюється від одного до семи, а розташування їх усть має різні варіанти. Внутрішня камера зуба може бути величиною 2 мм на 3 мм, людське око важко з цим справляється.
  • Лікування каналів під мікроскопом застосовується і при такому важкому процесі як закриття перфорації зуба, вартість у Києві на неї відмінна, без збільшувального інструменту ця маніпуляція неможлива.

Ендодонтичне лікування зубів під мікроскопом це одне з найуспішніших процедур в стоматології.

микроскоп

Основні плюси лікування зубів під мікроскопом:

• Можливість діагностувати карієс на ранніх стадіях.
  • Якісне пломбування та розпломбування каналів, при цьому повністю зберігаючи живі тканини
  • Витяг фрагментів нервів з-під старої пломби або залишеного в зубному каналі стоматологічного інструменту.
  • Збереження зуба і виконання маніпуляцій без ризику і болю.В основному лікування зуба під мікроскопом в Києві не має мінусів, воно гарантує тільки повну безпеку, високу чіткість діагностики і максимальну ефективність. Після лікування під мікроскопом до проблемного зубу точно не треба буде повертатися в майбутньому.

Лікування кореневих каналів під мікроскопом в стоматології Києва — якісно і надійно.

Наші зуби мають маленьку форму і складну анатомічну структуру, тому працювати з кореневими каналами вкрай важко. Завдяки мікроскопу лікар миттю його розглядає, визначає захворювання і призначає правильне лікування.

Лікування кореневих каналів під мікроскопом допомагає уникнути виникнення ускладнень: перфорація стінки каналу або виведення матеріалу за межі каналу.
Після лікування каналів зубів під мікроскопом можна бути впевненим, що канал повністю очищений і як слід запломбований.

Майстерність лікаря і сучасні технології забезпечують довговічність зуба.

Лікування каналів під мікроскопом за вигідними цінами

Університетська клініка любить своїх пацієнтів, тому лікування зубів під мікроскопом представлене відмінною вартістю. Ми розуміємо, що відмінне і оперативне лікування зуба під мікроскопом вимагає більшої вартості, тому ціни високі. Але ми намагаємося догодити всім клієнтам і ставити таку плату, яка підійшла б усім.

Мікроскоп — чудовий прилад, але важливу роль відіграє і вміння ним користуватися. Лікарі клініки пройшли додаткове навчання по роботі з такою технікою і професійно нею володіють, так що здоров’я ваших зубів в гідних руках.
Мікроскоп — це 100% гарантія на блискуче лікування зубів, тому чекаємо вас на прийомі!

Для детальної інформації або консультації телефонуйте за контактним номером телефону або скористайтеся формою на сайті

Автор статті
Марченко Юлія Миколаївна