Якщо говорити про стоматологію — це лікування зубів під мікроскопом за доступною ціною. За допомогою даного приладу лікарі можуть максимально точно діагностувати захворювання навіть на початковій стадії.

Гордість Університетської клініки — німецький стоматологічний мікроскоп фірми «Carl Zeiss»! Це оптичний пристрій втілює в собі передові технології 30-кратного збільшення анатомічних структур зуба і дозволяє лікарю-стоматологу на належному рівні проводити лікування і відновлення зубів.

Наші лікарі проведуть лікування каналів під мікроскопом в Університетській клініці Києва якісно по відмінним цінами. Від лікування зубів під таким мікроскопом в захваті не тільки дантисти, а й самі пацієнти, які залишають позитивні відгуки.

Безпека, якість, точність і надійність.

Коли необхідне лікування каналу під мікроскопом?

Дантист може проводити лікування каналів зубів під мікроскопом, коли необхідно, але це велике навантаження на очі, тому є ряд випадків для такого застосування:

  • Лікування каналів під мікроскопом виправляє помилки пломбування, хоча в нашій клініці в Києві такого не трапляється. Якщо після лікування болить зуб, то часто це вказує на те, що там залишився уламок інструмента, мікроскоп швидко його виявляє і зупиняє запалення.
  • Коли труднощі лікування полягає в тому, що кількість каналів всередині зуба змінюється від одного до семи, а розташування їх усть має різні варіанти. Внутрішня камера зуба може бути величиною 2 мм на 3 мм, людське око важко з цим справляється.
  • Лікування каналів під мікроскопом застосовується і при такому важкому процесі як закриття перфорації зуба, вартість у Києві на неї відмінна, без збільшувального інструменту ця маніпуляція неможлива.

Ендодонтичне лікування зубів під мікроскопом це одне з найуспішніших процедур в стоматології.

микроскоп

Основні плюси лікування зубів під мікроскопом:

  • Можливість діагностувати карієс на ранніх стадіях.
  • Якісне пломбування та розпломбування каналів, при цьому повністю зберігаючи живі тканини
  • Витяг фрагментів нервів з-під старої пломби або залишеного в зубному каналі стоматологічного інструменту.
  • Збереження зуба і виконання маніпуляцій без ризику і болю.В основному лікування зуба під мікроскопом в Києві не має мінусів, воно гарантує тільки повну безпеку, високу чіткість діагностики і максимальну ефективність. Після лікування під мікроскопом до проблемного зубу точно не треба буде повертатися в майбутньому.

 

 

Лікування кореневих каналів під мікроскопом в стоматології Києва — якісно і надійно.

Наші зуби мають маленьку форму і складну анатомічну структуру, тому працювати з кореневими каналами вкрай важко. Завдяки мікроскопу лікар миттю його розглядає, визначає захворювання і призначає правильне лікування.

Лікування кореневих каналів під мікроскопом допомагає уникнути виникнення ускладнень: перфорація стінки каналу або виведення матеріалу за межі каналу.
Після лікування каналів зубів під мікроскопом можна бути впевненим, що канал повністю очищений і як слід запломбований.

Майстерність лікаря і сучасні технології забезпечують довговічність зуба.

Лікування каналів під мікроскопом за вигідними цінами

Університетська клініка любить своїх пацієнтів, тому лікування зубів під мікроскопом представлене відмінною вартістю. Ми розуміємо, що відмінне і оперативне лікування зуба під мікроскопом вимагає більшої вартості, тому ціни високі. Але ми намагаємося догодити всім клієнтам і ставити таку плату, яка підійшла б усім.

Мікроскоп — чудовий прилад, але важливу роль відіграє і вміння ним користуватися. Лікарі клініки пройшли додаткове навчання по роботі з такою технікою і професійно нею володіють, так що здоров’я ваших зубів в гідних руках.
Мікроскоп — це 100% гарантія на блискуче лікування зубів, тому чекаємо вас на прийомі!

Для детальної інформації або консультації телефонуйте за контактним номером телефону або скористайтеся формою на сайті

Автор статті
Марченко Юлія Миколаївна

Стоматолог-терапевт

Детальніше