В цей час бактерії не дрімають. З одного боку викликають карієс, з іншого запальні процеси. Саме скупчення шкідливих мікроорганізмів в м’яких ясенних тканинах призводить до різного роду інфекцій. І якщо вчасно не почати лікування, можна втратити здорові зуби.

Переможна трійця: гінгівіт, пародонтоз, пародонтит

Три найпоширеніших захворювань ясен гінгівіт, пародонтоз і пародонтит. Саме вони стають причиною випадання зубів (в 90% випадків). І якщо вчасно не почати лікування запальних ясен, то можна втратити зуби.

Рада експерта

Якщо у вас кровоточить, болить і ниє ясна, не чекайте, поки само пройде. Не пройде! А тільки погіршить ситуацію. При запущеному запаленні врятувати зуб буде складно або взагалі неможливо.

При найменших симптомах, приходьте до нас в Університетську клініку. Стоматолог пропише вам лікування і розповість, як доглядати за ротовою порожниною, щоб захворювання не повернулося.

Як стоматологи Університетської клініки борются із захворюваннями ясен

Гінгівіт Пародонтит Пародонтоз
Симптоми Кровоточивість при чищенні зубів, почервоніння ясен, можлива набряклість. Десна запалилася і опухла, неприємний запах з рота, гнійні виділення. На другій стадії починається рухливість зуба. На першій стадії ця підступна хвороба ніяк себе не проявляє. Тільки з’являється болючість при жуванні. На другій стадії тканини ясна починають руйнуватися і опускатися. Зуби оголюються біля кореня, стають рухливими.
Причина появи захворювання Недотримання правил гігієни, неякісна пломба, непрофесійна робота стоматолога. Збудники цього захворювання бактерії. Це наступна стадія після гінгівіту. Той випадок, коли пацієнт тягнув з лікуванням ясна, а тепер можемо втратити зуб. Запам’ятайте, своєчасне лікування ясен ціна збереження ваших зубів. Погана спадковість. Якщо у когось з родини теж таке було, варто регулярно проходити профогляди у стоматолога.
Як наші стоматологи будуть лікувати Спочатку йде професійна чистка зубів, видалення зубного каменю і нальоту. Іншими словами вбивство всіх шкідливих бактерій, які викликали гінгівіт. Якщо причина запалення в неправильно встановленої коронки або пломби видаляємо її. І призначаємо курс лікування (препарати для полоскання, можливо антибіотики). В першу чергу, лікар видаляє всі гнійні утворення, проводить повну очистку зуба (від верхівки до кореня). Потім проводить повну чистку ротової порожнини і прописує ліки проти інфекції. Цю проблему усуваємо за допомогою вектор-терапії, спеціальної методики. Вводимо спеціальні ліки, яке покращує кровообіг в яснах, що прискорює регенерацію тканин.

Відчуйте знову смак улюбленої їжі

Лікування захворювань ясен в Університетській клініці подарує вам здорову і гарну посмішку на довгі роки. Ви знову зможете насолоджуватися смаком улюбленої їжі і забудете про болі і дискомфорт.

Лікарі зроблять все можливе і неможливе, щоб вилікувати ясна і зберегти зуби. Навіть на самих важких стадіях запалень.

Приходьте до нас на прийом і будьте здорові!

Автор статті
Марченко Юлія Миколаївна

Стоматолог-терапевт

Детальніше