Установка дентального імпланта — це складна хірургічна операція з підвищеною відповідальністю. Штучний зуб повинен взяти на себе всі функції втраченого. Тому правильність проведення процедури вкрай важлива. Довіряйте своє здоров’я професіоналам! Звертайтеся в Університетську клініку в Києві!

Переваги зубних імплантів

Імплант є титановий штифт з різьбленням, який впроваджується в щелепну кість і надалі грає роль зубного кореня. На нього встановлюється коронка, виготовлена з металу, високоміцної кераміки або діоксиду цирконію.
Імплантація дозволяє відновити цілісність зубного ряду не тільки візуально, але і у функціональному плані. Штучний зуб буде «працювати» не гірше натурального, при цьому ніколи не заболить і не потурбує.

Імплантація володіє незаперечними перевагами перед класичним протезуванням:

 • імплант надійніше і функціональніше будь-яких коронок;
 • термін служби штучного зуба обчислюється десятиліттями;
 • при установці імпланта не будуть зачіпатися сусідні зуби;
 • коронку на імплантат неможливо візуально відрізнити від справжнього зуба;
 • штучні зуби не уражаються карієсом і не руйнуються від механічних навантажень.

Сучасні імпланти допомагають відновити естетику обличчя — повертають правильну форму обрисів за рахунок виправлення прикусу. Людина з повноцінною, здоровою посмішкою стає більш впевненою, що позитивно позначається на особистій і соціальній життєдіяльності.

Види зубних імплантів:

В Університетській клініці імплантація проводиться за передовою методикою, абсолютно безболісно, без ризиків і ускладнень. Пацієнтам пропонуються кращі імпланти від всесвітньо відомих виробників:

Імпланти Osstem (Південна Корея)

Корейські імплантати добре показують себе при використанні в умовах недостатнього обсягу кісткової тканини. У підсумку, ми отримуємо зменшення вартості і часу імплантації, так як часто відпадає необхідність в проведенні кісткової пластики.

Імпланти Straumann (Швейцарія)

Штрауман швейцарські імпланти високої якості, що мають мінімальні терміни приживлюваності (від 3-х днів до 4-х місяців) і довічну гарантію від виробника. Входять у розряд преміум-класу серед різних типів імплантів.

Імпланти ICX (Німеччина)

Поєднують в собі німецьку надійність, високу швидкість приживлення в тканинах, універсальність – можуть встановлюватися в будь-якій частині зубної щелепи. Виготовляються з чистого титану.

Імпланти підбираються з урахуванням клінічної картини, прийнятної ціни і бажаного результату.

Показання та протипоказання до імплантації:

Показаннями для імплантації зубів є:

 • часткова / повна адентія;
 • втрата зуба внаслідок ураження карієсом;
 • екстракція (видалення) через травму.

Протипоказання до установки імплантатів:

 • онкологічне захворювання;
 • хронічні захворювання в стадії декомпенсації.

Також є патології, які можуть відстрочити операцію (до повного лікування):

 • множинний карієс;
 • інфекційні патології ротової порожнини;
 • загострені хронічні системні захворювання.

Техніка проведення імплантації в Університетській клініці

Імплантація зубів проводиться в 3 етапи:

 1. Підготовка до процедури. Пацієнт проходить діагностику для виявлення патологій, протипоказань і проблем, які потрібно ліквідувати перед процедурою. В ході діагностики визначається кращий і правильний спосіб установки титанового штифта, а також підбираються оптимальні імпланти, які підходять для конкретного клінічного випадку.
 2. Установка імпланта і формувача ясен. Тривалість операції — не більше 15 хвилин. Всі маніпуляції проводяться під місцевою анестезією. Сучасні анестетики повністю видаляють будь-які відчуття, завдяки чому пацієнт може розслабитися і не переживати. Так само Університетська клініка оснащена всім необхідним для проведення імплантації під медикаментозним сном (седація). Після проведення операції госпіталізація не потрібна.
 3. Фіксація зубної коронки. Штучна коронка встановлюється після повного приживлення імплантату, яке займає від 3 до 6 місяців. Час приживлення залежить від місця розташування титанового штифта.

Процес реабілітації займає до 7-и днів і завершується оглядом зі зняттям швів. Надалі слід відвідувати кабінет стоматолога через 1-1,5 місяця для контролю приживлюваності імпланта.

Чому обирають Університетську клініку?

Кожен пацієнт Університетської клініки обслуговується і має персонального менеджера з максимальною турботою і увагою. Прийом ведеться за попереднім записом, завдяки чому в клініці не буває черг. Затишна, приємна атмосфера допоможе забути про хвилювання і робочу метушню, а професіоналізм лікарів — вселить довіру і позбавить від страхів.

У Університетську клініку звертаються з таких причин:

 1. Імплантацією тут займаються не просто стоматологи-хірурги, а щелепно-лицьові хірурги — імплантологи з великим досвідом, які пройшли навчання за кордоном.
 2. У нас є власна зуботехнічна лабораторія, що дозволяє застосовувати технології 3D-друку в імплантації.
 3. Наші імплантологи працюють тільки з перевіреними імплантами, які добре зарекомендували себе в Україні і в усьому світі.
 4. Вартість імплантації повністю виправдана і обгрунтована.
 5. Фахівці Університетської клініки знайдуть рішення навіть найскладніших, нестандартних ситуацій за рахунок виготовлення індивідуальних титанових імплантатів.

Щоб записатися на прийом, зателефонуйте за вказаним номером або залиште заявку на сайті.

 

Автор статті
Марченко Юлія Миколаївна

Стоматолог-терапевт

Детальніше