Гастроскопія вважається оптимальним методом діагностики більшості захворювань стравоходу, шлунка і дванадцятипалої кишки. Сучасні пристрої дозволяють бачити зображення в реальному часі. За цим методом фахівці навіть розпізнають такі небезпечні патології як рак.

Методи гастроскопії під наркозом

Існують три основні методи, використовувані в анестезії:

  • місцева анестезія
  • седація
  • загальна анестезія

Всі три види знижують чутливість до того, що відбувається, і роблять процедуру без будь-яких перешкод і болю.

В Університетській клініці лікар вибирає самостійно для кожного пацієнта, яка анестезія йому підходить, грунтуючись на його історії і стан здоров’я.

Місцева анестезія

Гастроскопия під місцевою анестезією включає в себе застосування знеболюючого розчину. Рот і глотку в даному випадку обробляють анестезуючим спреєм. Але цей тип анестезії не може повністю зупинити біль, так як злегка відчувається рух ендоскопа в стравоході. Пацієнт залишається повністю в свідомості і розуміє все, що відбувається.

Седація

Цей вид знеболювання передбачає занурення пацієнта в сон з використанням заспокійливих засобів. Цей сон поверхневий, людина нічого не відчуває, але все чує і може реагувати (наприклад, змінити положення). При седації людина дихає самостійно. Після пробудження у нього можуть залишитися спогади, але це не надає негативного забарвлення процедурі в очах пацієнта.

Загальна анестезія

Гастроскопія за допомогою загальної анестезії в Києві проводиться з усім необхідним обладнанням для усунення можливих ускладнень: пристроями для штучної вентиляції легенів, стимуляції серцевої діяльності та іншими пристроями, необхідними для надання першої допомоги.

Хворому вводять внутрішньовенно препарат, занурюючи його в глибокий сон і досліджують стравохід під постійним наглядом анестезіолога. Пацієнт нічого не відчуває під час огляду і не залишаються ніякі спогади про процедуру, що значно зменшує небажання перевірятися в наступний раз.

Гастроскопія під наркозом в Києві проводиться швидко і високоякісно, ​​можете в цьому переконатися, подивившись відгуки.

 

 

Автор статті
Скворцов Костянтин Костянтинович

Хірург, ендоскопіст, уролог

Детальніше