Ціна безматалевої коронки не на багато дорожче металевих коронок, є гіпоалергенної, організм дуже швидко пристосовується до нової коронки. Керамічні коронки складаються з пресованої кераміки, дана кераміка не менш міцна ніж метал, досить легка і комфортна для вашої щелепи. Керамічні є самим естетичним виглядом протезування зубів, дані коронки витримують навантаження на жувальні зуби.

Величезна перевага безметалевої кераміки – це мінімальне пошкодження зуба при її установці. Речовина, з допомогою якого кріпиться протез, надає бездоганне з’єднання, що запобігає потраплянню бактерій, створюючи практично ідеальний захист від виникнення карієсу.

Термін служби безметалевої кераміки на адгезивному клеючому матеріалі складає приблизно 10 років. При пошкодженні коронки, кераміка з легкістю реставрується і полірується.

Дані протези повністю непомітні, а комфортні, міцні і повністю гіпоалергенні.

Як встановлюють керамічні коронки

Мета нашої клініки – збереження Ваших зубів. Ми готуємо Ваш зуб до установки безметалевого протеза, робимо відбитки. У лабораторії конструкція виготовляється ідеально під форму зуба, необхідний розмір і колір, шари кераміки наносяться один за іншим. При наступному відвідуванні лікар встановлює вже підготовлені протези на зуби за допомогою адгезивного матеріалу.

Для детальної інформації або консультації телефонуйте за контактним номером телефону або скористайтеся формою на сайті.

Автор статті
Агабекян Андранік Вачикович

Стоматолог-ортопед

Детальніше